• 2
  • 3
  • 4
  • 1
21 32 43 14

Uitslagen van de belgische deelnemers aan de Weltmeisterschaft im Fahnenhochwerfen

In zuidelijk Duitsland wordt het hoogwerpen ook veel beoefend. De vlaggen zijn heel wat kleiner en de regels van de wedstrijden zijn ook verschillend.

Voor meer informatie (in het Duits):http://www.fahnenschwinger.de/Wettkampfe/Siegerliste_WM/siegerliste_wm.html

Dit zijn de uitslagen van de Belgische deelnames aan hun Weltmeisterschaft im Fahnenhochwerfen.

 

Rintheim 09/09/2017 1x goud, 1x zilver, 2x brons

Herren offene Klasse:

naam hoogte plaats
Tom Meiresonne 13,50m 3
Bastiaan Deknudt 12,50m 4

Herren Altersklasse:

naam hoogte plaats
Paul Willems 15,20m 1
Michel Renders 7m 4

Damen offene Klasse :

naam hoogte plaats
Anne Renders 7m 5

Jungen AK IV :

naam hoogte plaats
Mattan Broeders 5m 3

Mannschaften Herren :

naam hoogte plaats 
hoogwerpers AK  22,20m 2

 
 
Tauberbischofsheim 10/09/2016 2x goud 2x zilver
 
Herren offene Klasse:
naam hoogte  plaats
Bastiaan Deknudt  10,5m  2
Tom Meiresonne  8,5m  12
 
Herren Altersklasse:
naam hoogte  plaats
Michel Renders  13,2m 1
Paul Willems  10m 4
Erwin De Troyer  8m
 
Damen offene Klasse:
naam hoogte  plaats
Anne Renders  7,5m 4
 
Jungen AK IV:
naam hoogte  plaats
Mattan Broeders  7,5m 2

 

Manschaften Herren
naam hoogte  plaats
Hoogwerpers AK  31,2m 1
 
 
Bruchsal 12/09/2015 4x zilver
 
Herren offene Klasse:
naam hoogte  plaats
Bastiaan Deknudt  12m  2
Kris De Ridder  9,5m  5
 
Herren Altersklasse:
naam hoogte  plaats
Paul Willems  12m 2
Michel Renders  10m 4
Erwin De Troyer  9m
 
Damen offene Klasse:
naam hoogte  plaats
Anne Renders  6,5m 8

 

Manschaften Herren
naam hoogte  plaats
Hoogwerpers  21,5m 2
Hoogwerpers AK  31m 2
 
 
 
Rust 17/09/2014   4x zilver , 1x brons
 
Herren offene Klasse:
naam hoogte  plaats
Jo Deknudt  10,5m  2
Kris De Ridder  10m  4
Tom Meiresonne  9m  6
Bastiaan Deknudt  9m  8
Nino Vanbesien  9m  9
 
Herren Altersklasse:
naam hoogte  plaats
Erwin De Troyer  11,5m 2
Paul Willems  8,5m 5
Jos Schockaert  7m
 
Damen offene Klasse:
naam hoogte  plaats
Anne Renders  7,5m 2

 

Manschaften Herren
naam hoogte  plaats
Hoogwerpers  29,5m 2
Hoogwerpers AK  27m 3
 
 
Bad Urach 10/09/2013 1x brons
 
Herren offene Klasse:
naam hoogte  plaats
Jo Deknudt 11m 6
Kris De Ridder 10,5m 8
Nino Vanbesien 10,5m 10
Bastiaan Deknudt 10m 13
Yorick Ernst 8m 19
Herren Altersklasse:
naam hoogte  plaats
Paul Willems 10,5m 3
Erwin De Troyer 8,5m 7